NASTAVLJA DA BLISTA: Grend slem polufinale za Frica! (VIDEO)

Na US Openu, Amerikanci će imati bar jednog polufinalistu. Ove večeri Tejlor Fric, savladao je Aleksandra Zvereva.

Posle više od tri i po sata bilo je 3:1. Po setovima 7:6 (2), 3:6, 6:4, 7:6 (3)

Početak meča nije doneo velika uzbuđenja. Igrači su bili sigurni na servis.

Igralo se neizvesno, a u 11. gemu je Fric propustio tri set lopte. Nemac se izborio za taj brejk. U kome je domaći igrač brzopotezno stigao do 6:2. Potvrdivši stečeno za 1:0 u setovima. Posle skoro sat vremena igre.

Četvrti set je bio bez brejkova nakon pet gemova. Zverev je imao dve šanse u šestom, koje je propustio.

Za prvih šest gemova drugog seta, se nastavila rovovska borba. Pošto nijedan igrač nije imao brejk loptu. U drugoj polovini seta, jedna je bila dovoljna nemačkom igraču da poravna na 1:1 u setovima.

Treći deo igre, počeo je brejkom Frica za 2:0. Zverev je uneo novu dramu i stigao 3:0 rivala. Nakon maratona u 10. gemu i pete brejk lopte, Fric je na oduševljenje publike poveo sa 2:1 u setovima.

U četvrtom setu je Zverev prvi zapretio u šestom gemu. Od tada niko nije dao ni gram šanse rivalu da mu oduzme servis, pa se ušlo u taj brejk. Gde je Fric poveo 2:0 na startu. Stigavši i do 4:1. Kasnije je to pretvorio u trijumf.

U polufinalu bi mogao da igra protiv sunarodnika Frensisa Tijafoa kome je rival u četvrtfinalu Grigor Dimitrov.

NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: Srpski džudista suspendovan jer se prekrstio pre borbe! (VIDEO)

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na 5 meseci od strane Svetske džudo federacije iz više nego neverovatnog razloga....