LIGA NACIJA: Strašni Azuri pregazili Francusku na “Parku Prinčeva” (VIDEO)

U A diviziji Lige Nacija, Italija je kao gost ubedljivo savldala Francusku 1:3 na “Parku prinčeva”.

Nije početak odavao utisak da će se meč kretati u ovom smeru, pošto su domaći poveli već u 13. sekudni.

Di Lorenco je napravio veliku grešku koju je iskoristio Barkola i savladao Donarumu.

Francuska je još napadala narednih nekoliko minuta dok su Italijani bili zbunjeni, ali od tog trenutka postojala je na terenu samo ekipa Lućana Spaletija.

Izjednačili su u 30. minutu posle sjajne kombinacije Tonalija i Di Marka, a bek Intera je sjajnim udarcem savladao Manjana.

U drugom poluvrmeenu, posle samo nekoliko minuta, sevnula je kontra Italije gde je Retegi uposlio Fratezija za 1:2.

Treći gol Italijani postižu na 15 minuta pre kraja, a strelac je bio Đakomo Raspadori.

Azuri za tri dana dočekuju Izrael, dok Francuska igra sa Belgijom.

Belgija je slavila 3:1 u međusobnom meču.

NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: Srpski džudista suspendovan jer se prekrstio pre borbe! (VIDEO)

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na 5 meseci od strane Svetske džudo federacije iz više nego neverovatnog razloga....