NAKON IZNENAĐUJUĆEG REMIJA: Korejanci uspešni u drugom meču, raduje se i Zvezda

Fudbaleri Južne Koreje, pobedili su Oman sa 3:1 u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2026. godine.

Heung Min Son je briljirao sa dve asistencije i golom. Ju i He Čan Hvang su bili strelci.

Autogol Junga je bio jedini pogodak Omana. Uz to, da je Sonu nedosuđen penal u početku drugog poluvremena.

Iako se povredio u remiju bez golova sa Palestinom, deo susreta je odigrao i Seol Jong Vu, defanzivac Crvene zvezde. Što je samo potvrdilo informaciju da se ne radi o težoj povredi.

Seol je u tom duelu odigrao 68 minuta. Zvezda po završetku reprezentativne pauze dočekuje Napredak a potom i Benfiku.

DIRIGENT DIRIGUJE: Novak pružio podršku Nemanji Nedoviću!

Nemanja Nedović je odigrao sjajan meč u Podgorici u ponedeljak kada je psotigao 24 poena i doneo pobedu svom...