VREMEPLOV: Dan kada je novo Zvezdino pojačanje razočaralo Delije za rođendan Marakane (VIDEO)

Navijači Crvene zvezde konačno su dočekali da u svojim redovima vide vezistu Radeta Krunića.

On stiže kao veliko pojačanje za Ligu šampiona iz Fenerbahčea, a nakon što je imao uspešan višegodišnji staž u Milanu.

Svojevremeno su ga na Marakani želeli još u vreme dok je nastupao u Superligi za Donji Srem i čačanski Borac, a tada su i direktno “na svojoj koži” osetili njegov kvalitet.

Na početku sezone 2013/14, konkretno 15. septembra, na rođendan Marakane, Donji Srem je gostovao crveno-belima, a slavlje je upropašteno pošto su gosti tada neutralisali zaostatak od 2-0.

Do rane prednosti Zvezda je tada stigla golovima Abiole Daude u 9. minutu, da bi u 54. Nejc Pečnik, činilo se, otklonio dileme o pobedniku.

Međutim, sa tim se nije složio tada Rade Krunić, na čijim krilima su gosti stigli do izjednačenja i velikog rezultata.

Marčeta je tada u 76. minutu prepolovio zaostatak, a u zaustavnom vremenu Aškovski doneo konačnih 2-2, nakon što je iz kornera centrirao upravo Krunić, sa brojem “10” na leđima.

Sutra će Krunić imati priliku da se “iskupi” za novi rođendan Zvezdinog stadiona, pošto se očekuje debi u crveno-belom dresu.

Terzić o istorijskoj godini SD Crvena zvezda: Simbol srpstva koji su nam ostavili u amanet slavni prethodnici

Sportsko društvo Crvena zvezda ove godine pravi istorijske rezultate. U Evropi će ih predstavljati ili su ih predstavljali fudbaleri,...