BENFIKA IGRALA PRE ZVEZDE: Lisabonski orlovi raspucani pred dolazak u Beograd!

Benfika je odigrala duel prvenstva pre dolaska u Beograd na duel Lige šampiona.

Savladali su Santa Klaru sa 4:1 u 5. kolu šampionata. Nakon slabijeg starta.

Gubili su već od prvog minuta. Pogotkom Lopesa. Nakon ispadanja jednog defanzivca lisabonskih Orlova.

Tim Bruna Laža, izjednačio je u 27. minutu pogotkom Kerema Artukolua. Potom je Florentino Luiš doneo potpuni preokret u 33. minutu. Tim se pogotkom otišlo na odmor u Lisabonu.

Odmah je na početku drugog poluvremena povela sa dva gola viška. Na 3:1, povisio je Antonio Silva u 48. minutu. Upisao se i Anhel Di Marija za 4:1.

Na tom pogotku se i završila utakmica. Benfika sada putuje u prestonicu Srbije na megdan Crvenoj zvezdi u Ligi šampiona.

NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: Srpski džudista suspendovan jer se prekrstio pre borbe! (VIDEO)

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na 5 meseci od strane Svetske džudo federacije iz više nego neverovatnog razloga....