PREMIJER LIGA: Rivali iz Mančestera sigurni, Forest odneo tri boda sa Enfilda! (VIDEO)

Nakon pauze Premijer liga je nastavljena duelima četvrtog kola.

Od 16 časova, odigrano je pet mečeva. Ranije je Mančester Junajted sa 3:0 slavio na gostovanju Sautemptonu.

Rival iz istog grada Siti, slavio je sa 2:1 protiv Brentforda.

Građani su opet primili rano gol na svom stadionu. Joan Visa doveo je Pčelice do prednosti u prvom minutu.

Do poluvremena je nezaustavljivi Haland preokrenuo. Golovima u 19. i 32. minutu.

Liverpul je doživeo prvi poraz u sezoni. Bolji je bio na Enfildu Notingem Forest sa 1:0. To im je ujedno i prvi primljeni gol ove sezone u prvenstvu.

Kalum Hadson Odoi, doneo je vođstvo Šumarima u 72. minutu.

To je bio pogodak vredan tri boda. Večeras se igraju još dva duela, a sastaju se Aston Vila – Everton (18:30) i Bornmut – Čelsi (21)