SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio.

Udineze je nakon preokreta savladao Parmu sa 3-1 u gostima.

Parma se u povratničkoj sezoni pretplatila na poraze nakon preokreta, kojima kumuju i crveni kartoni koji dobijaju njihovi igrači.

Nakon neverovatnog poraza u prvom kolu od Napolija, ponovo će imati za čim da žale.

Vodile su Mlekadžije na poluvremenu sa 2-0, golovima Del Prate u drugom i Bonija u 43. minutu.

Ipak, Luka u 49. i Toven u 68. minutu su tresli mrežu i doneli izjednačenje, a samo pet minuta nakon drugog gola Mandela Keita je dobio drugi žuti karton, pa je gostima bilo olakšano.

To su igrači tima iz Udina umeli da iskoriste, pa je Toven drugim svojim golom u 77. minutu doneo potpuni preokret i pobedu svom timu, ali ujedno i prvo mesto.

Naime, nakon sezone u kojoj je morao dobrano da se pomuči da bi opstao u ligi, nakon četiri kola Udineze je prvi sa 10 bodova, jednim više od Napolija i po dva od torinskih timova i aktuelnog šampiona Intera. Parma je, sa druge strane, 12. na tabeli sa 4 osvojena boda.

Pobedu je zabeležio i Lacio, koji je u Rimu savladao Veronu sa 2-1.

Sva tri gola postignuta su u ranoj fazi utakmice. Bulaje Dija je doneo prednost domaćinu već u 5. minutu, ali je samo dva minuta kasnije Tengštet poravnao na 1-1.

Kao odlučujuć se ispostavio gol Tati Kasteljanosa u 20. minutu, kada je odreagovao lucidno i smestio u mrežu loptu nakon centaršuta iz kornera Zakanjija.

UZALUD PODRŠKA LEGENDE PREMIJER LIGE: Jedinstvo poraženo od Radničkog na svom terenu (VIDEO)

Fudbaleri Jedinstva poraženi su na Ubu od niškog Radničkog sa 2-0 u 8. kolu Superlige Srbije. Tako je novi...