UZALUD PODRŠKA LEGENDE PREMIJER LIGE: Jedinstvo poraženo od Radničkog na svom terenu (VIDEO)

Fudbaleri Jedinstva poraženi su na Ubu od niškog Radničkog sa 2-0 u 8. kolu Superlige Srbije.

Tako je novi superligaš nastavio sa veoma lošim rezultatima i ima samo jedan osvojen bod za sada, te je ubedljivo poslednji na tabeli. Sa druge strane, Radnički je na šestom mestu sa 12 bodova, a pritom ima i utakmicu manje.

Jedinstvu nije pomogla ni podrška Antonija Valensije, dugogodišnjeg premijerligaškog fudbalera, gde je nastupao za Vigan, a potom čak deset godina za Mančester Junajted.

Domaćin je kapitulirao u drugom poluvremenu, pošto je prvo završeno bez golova.

Prednost je doneo Radivoj Bosić u 50. minutu preciznim šutem iz daljine po zemlji.

Konačan rezultat postavio je Ilja Jurukov 12 minuta kasnije, kada je iskoristio veliki kiks odbrane domaćih nakon što je sa desne strane u šesnaesterac loptu poslao Belaković.

PORAZ ŠAMPIONA EVROPE: Lorenco Braun uzalud najefikasniji protiv dojučerašnjeg tima, Ataman isključen! (VIDEO)

Košarkaši Panatinaikosa, aktuelnog šampiona Evrope, poraženi su na turniru u Nikoziji od Makabija iz Tel Aviva sa 88-75. Presudan...