KRUNIĆ NAKON PORAZA: Previše smo respektovali rivala

Fudbaler Crvene zvezde Rade Krunić, nije bio zadovoljan nakon poraza na startu Lige šampiona protiv Benfike.

Crveno-beli su izgubili sa 2:1 od portugalskog tima. Kokču i Artukolu bili su strelci za goste. Milson je samo smanjio prednost golom za domaćina.

Veliko razočarenje, što zbog nas samih, što zbog navijača. Ušao sam euforičan u meč, omiljeni dres, ali zbog rezultata nisam srećan i zadovoljan. Nadam se da ćemo sve popraviti u ostalim utakmicama. U drugom poluvremenu pokazali smo koliko možemo. Prvi deo smo ušli kilavo, previše respektovali rivala, iako smo se drugačije dogovorili, to nas je i koštalo poraza. Uticala je i Mimovićeva povreda, bilo je igrača koji su igrali van svojih pozicija. Na poluvremenu smo se dogovorili, kako na njihovu postavu, i pokazali smo šta i koliko možemo, rekao je on.

Krunić i Zvezda naredni meč igraju u Humskoj kada je 23. septembra na programu 174. večiti derbi. On je na ovom meču zamenjen sredinom drugog dela.

NIJE OSTAO VAN FORME: Federer pokazao šta može pred takmičenje koje mu mnogo znači (VIDEO)

Švajcarski teniser Rodžer Federer povukao se iz aktivnog igranja tenisa pre dve godine. Završio je karijeru sa 20 grend slemova...