SPAJIĆ POSLE BENFIKE: Kapiten crveno-belih emotivno ispražnjen

Uroš Spajić je večeras predvodio kao kapiten Crvenu zvezdu u porazu protiv Benfike na startu Lige šampiona.

Pred svojim navijačima, poraženi su sa 2:1 od portugalskog tima. Koji je slavio golovima Artukolua i Kokčua.

Jedino se za Zvezdu upisao Felisio Milson pri kraju.

Emotivno sam ispražnjen. Nedopustivo mnogo smo grešili u prvom delu, a razlog je prevelika želja koju smo imali. Imali smo neke proste pasove, a oni su iskoristili igru u tranziciji. Bez obzira što nisu imali neke šanse, ali na ovom nivou su takve greške nedopustive. U drugom poluvremenu smo pokazali da nismo slučajno ovde, jednu Benfiku sabiti u 16 metara znači da imamo kvalitet. Ostaje žal zbog dva primljena pogotka u prvom poluvremenu, na ovom nivou je zaista teško vratiti se. Glava gore, ima još mnogo da se igra, nadam se da će sve biti bolje već u narednoj utakmici, rekao je Spajić.

Zvezda u ponedeljak nastavlja prvenstvo, kada ih očekuje večiti derbi u Humskoj.

PUT KA LIGI ŠAMPIONA: OK Zvezda uspešno startovala

Odbojkaški klub Crvena zvezda, upisao je prvi trijumf u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Prvak Srbije, savladao je kiparsku Omoniju sa...