NEREŠENO: Siti i Arsenal podelili bodove (VIDEO)

Fudbaleri Mančester sitija odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Arsenala, u okviru petog kola Premijer lige.

Siti je poveo u devetom minutu ,a strelac je bio Erling Haland. Sjajnom napadaču je ovo bio 100. gol za klub u 105. utakmici, otkako je pre dve godine stigao iz Dortmunda. Arsenal je do izjednačenja stigao u 22.minutu utakmice, a strelac je bio Rikardo Kalafjori. U samom finišu prvog dela, Arsenal je preokrenuo rezultat golom Gabrijela. Arsenal je u drugom poluvremenu igrao sa desetoricom, pošto je Leandro Trosar dobrio drugi žuti karton u osmom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Bod Sitiju doneo je Stons, u osmom minutu nadoknade vremenena.

Sferopulos nakon poraza: Evo šta je rekao trener Zvezde

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su kao gosti na startu ABA lige od Dubaija rezultatom 86:84. Nakon poraza svoje utiske izneo...