Mladi srpski fudbaler debitovao u Seriji A! (VIDEO)

Fudbaleri Atalante poraženi su u 5. kolu Serije A na svom terenu od Koma sa 3-2.

Ipak, ovu utakmicu će pamtiti mladi srpski napadač Vanja Vlahović, koji je debitovao za prvi tim, pošto je u 75. minutu zamenio Edersona.

Tako je 20-godišnji Srbin nagrađen za odlične igre i mnogo postignutih golova na utakmicama mlađih kategorija.

Ipak, ni njegovim, niti nešto ranijim ulaskom u igru najvećeg pojačanja i njegovog sunarodnika Lazara Samardžića (zamenio De Ketelarea u 59. minutu) nije se značajnije promenio ishod.

Tada je već bilo 3-1 za goste, iako je ekipa iz Bergama vodila na poluvremenu golom Davide Zapakoste u 18. minutu.

Niko tada verovatno nije očekivao da će autsajder već u 58. minutu voditi sa 3-1. Rezultat je bio poravnat već u prvom minutu drugog poluvremena golom Gabrijela Strefece, da bi potpuni preokret usledio osam minuta kasnije autogolom Kolašinca.

Na 3-1 povisio je Alie Fadera u 58. minutu, a Atalanta je uspela samo da smanji na 3-2 u dubokoj nadoknadi pogotkom Ademola Lukmana sa penala.

EVROKUP: Poraz ambicioznog Hapoela, Pecarski nadomak dabl-dabla, odlični doskorašnji centri Partizana i Zvezde (VIDEO)

Večeras je počela nova sezona košarkaškog Evrokupa, a pobedama su se radovali Turk Telekom, Burž, Huventud i Gran Kanarija....