LIGA EVROPE: Zvezdi u lepom sećanju, Bodo do tri boda protiv Porta! (VIDEO)

Liga Evrope počela je sa novom sezonom duelima od 18:45.

Bodo Glimt je na domaćem terenu slavio sa 3:2 protiv Porta.

Gosti iz Portugala poveli su u 8. minutu. Novajlija Omorodion pogodio je za 1:0 u Norveškoj.

Već u 15. minutu bilo je 1:1. Gonsalo Borhes nije iskoristio odličnu šansu. Što je na drugoj strani kaznio Heg za izjednačenje. Potom ih do potpunog preokreta dovodi Hauge.

U 40. minutu je dao gol, koji je proveravan na VAR snimku i potvrđen potom za 2:1 u korist domaćina. Što je bio skor na poluvremenu.

U nastavku su Norvežani ostali sa desetoricom kada je isključen Mata. Ali su drugim golom Haugea poveli sa 3:1 u 62. minutu. Porto je smanjio na 3:2 golom Gula u 90. minutu.

Bodo naredni duel igra sa belgijskim Union Sen Žiloa (USG) i Belgiji. Porto dočekuje Mančester Junajted.

PARTIZAN OTVORIO ABA SEZONU: Crno-beli rutinski sa Čačanima, Duljaj na tribinama (FOTO)

KK Partizan odigrao je prvi duel u novoj sezoni ABA lige. Domaćini su u Beogradskoj Areni savladali Borac iz...