Crvena zvezda u sporom ritmu do nove pobede, nova briga pred Inter (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Železničar 2:1 posle 174. Veitog derbija, i pred gostovanje Interu.

Prvo poluvreme je proteklo u uspavanci na terenu u kojoj jedino vredno pomena je bio gol Crvene zvezde u 33. minutu.

Elšnik je izveo korner, a u kaznenom prostoru se najbolje snašao Drkušić, a lopta koju je poslao glavom je dovoljno prešla gol liniju da gol bude priznat.

U drugom poluvremenu Zvezda je nastavila sa kontrolom lopte, ali je Železničar u 60. minutu izjednačio. Omri Glazer je napravio veliku grešku, posle koje je Eze uspeo da pogodi mrežu. Glazer se tom prilikom povredio i morao je da napusti igru, a na gol je ponovo stao Ilić.

Vladan Milojević je napravio nekoliko izmena i u igru su ušli Nemanja Radonjić i Šerif Endiaje. Upravo jeRadonjić uspeo odlično da probije po levoj strani i malo pre nego što je lopta prešla gol aut liniju, on ju je poslao u pet metara, gde se najbolje snašao Luka Ilić za 2:1.

Do kraja meča nije bilo ozbiljnijih prilika i crveno-beli su upisali nova tri boda. Zvezda sad ima 25 bodova, dok Železničar je na 13 bodova.

Damjanović pred Čukarički: Bićemo sve bolji i bolji

Fudbaleri TSC Bačka Topola u subotu 28. septembra od 18h gostuju u Beogradu ekipi Čukaričkog u 10. kolu Superlige,...