BUNDESLIGA: Bajern dominirao, aktuelni šampion izdržao u Minhenu (VIDEO)

Bundesliga je večeras imala derbi dva dosadašnja šampiona. Doduše, desetostrukog uzastopnog Bajerna i Bajera iz Leverkuzena kao novopečenog.

Na kraju, podela bodova 1:1. U susretu 5. kola, gde je tim Vensana Kompanija imao više od igre.

Iako je Bajern dominirao u posedu, aktuelni šampion je prvi došao do prednosti. I to iz prvog udarca na gol, tek u 31. minutu. Strelac je bio reprezentativac Andrih.

Bavarci brzo stižu do poravnanja. Upisao se Aleksandar Pavlović u 39. minutu. Pravi evrogol. Što je i bio rezultat prvog dela.

Bajern je u drugom delu bio još dominantniji. Ali to nije mogao da materijalizuje. Lever je bio u podređenom položaju. U 88. minutu, Nojer je odbranio udarac Nejtana Telje.

Bundesliga se nastavlja narednog vikenda, a Bajern gostuje Ajntrahtu. Leverkuzen dočekuje Kil. Oba tima će sredinom nedelje, igrati mečeve u Ligi šampiona.

Standings provided by Sofascore

BEZ POBEDNIKA U MADRIDSKOM DERBIJU: Atletiko i Real podelili bodove (VIDEO)

U okviru osmog kola La Lige, fudbaleri Atletika i Reala odigrali su nerešeno, a rezultat je bio 1:1. Najbolju prili...