SERIJA A: Lacio slavio u goleadi (VIDEO)

Fudbaleri Lacija savladali su u gostima Torino sa 3-2, u utakmici 6. kola Serije A.

Na poluvremenu su gosti vodili minimalnim rezultatom 1-0, zahvaljujući pogotku Matea Genduzija u osmom minutu.

Drugo poluvreme je bilo daleko efikasnije sa obe strane. Bulaje Dija je u 60. minutu duplirao prednost i delovalo je da su nebeskoplavi blizu pobede, ali je neizvesnost ponovo samo sedam minuta kasnije uneo Adams kada je prepolovio zaostatak na 2-1.

Mreže su mirovale sve do završnice, kada je tačku stavio Tijani Noslin golom u 89. minutu za 3-1. Međutim, konačan rezultat postavio je Saul Koko u drugom minutu zaustavnog vremena.

Torino uprkos porazu ostaje bod ispred današnjeg rivala na 4. mestu, dok je Lacio dva mesta iza sa 10 bodova.

NIJE JOŠ ZA STARO GVOŽĐE: Kandreva ponuđen višestrukom osvajaču Skudeta!

Nekadašnji fudbaler Intera i Lacija Antonio Kandreva ima 37 godina i od letos je bez kluba. Kako prenose italijanski mediji,...