Parma ponovo poražena u neverovatnoj utakmici, bivša želja Zvezde strelac (VIDEO)

Fudbaleri Parme poraženi su na Enio Tardiniju sa 3-2 od Kaljarija, u 6. kolu Serije A, nakon neverovatne završnice.

Povratnik u elitni rang tako nastavlja sa porazima u utakmcama koje karakterišu preokreti, puno golova i neverovatni raspleti.

Na poluvremenu su gosti vodili sa 1-0 posle gola Nadira Zortee u 34. minutu.

Denis Man je izjednačio u 62. minutu, ali je prednost Đenovi u 75. vratio Razvan Marin, nekada želja Crvene zvezde.

Hernani je sa penala ponovo poravnao rezultat u 87. minutu, ali je Roberto Pikoli ekspresno uzvratio golom i šokirao domaće navijače.

Parma je sada na 15. poziciji sa samo 5 bodova, koliko ima i njen današnji rival na mestu iza.

Zvezda slavila u Večitom derbiju na startu sezone

Košarkašice Crvene zvezde startovale su novu sezonu na najbolji mogući način - pobedom u Večitom derbiju. U hali u...