LŠ: Barselona ubedljiva u okršaju Zvezdinih budućih rivala, Milan poražen, PSV remizirao (VIDEO)

Pored poraza Crvene zvezde od Intera, u terminu od 21 čas u Ligi šampiona je večeras odigrano još šest utakmica.

Arsenal je na Emirejtsu sa 2-0 savladao Pari Sen Žermen.

Golove su postizali Kai Haverc u 20. i Bukajo Saka u 35. minutu.

Barselona je kao domaćin sa ubedljivih 5-0 savladala Jang Bojs, u duelu timova sa kojima će se sastati i Crvena zvezda.

U prvom poluvremenu su precizni bili Levandovski u 8. minutu, Rafinja u 34. i Martinez u 37. minutu.

Levandovski je u 51. minutu postigao svoj drugi gol, a konačan rezultat postavljen je autogolom Kamare u 81. minutu.

Neuspešan je bio Milan, sa kojim će se takođe sastati srpski šampion, na gostovanju Bajer Leverkuzenu, pošto je poražen sa 1-0.

Odlučujući pogodak postigao je Viktor Bonifejs u 51. minutu.

Najubedljivija bila je Borusija u Dortmundu, savladavši Seltik sa 7-1.

Het-trik zabeležio je Adejemi, golovima u 11, 29. i 42. minutu. Goste je načeo Emre Džan sa penala u sedmom minutu, a u prvom poluvremenu bio je precizan i Guirasi u 40. minutu.

Fudbaler iz Gvineje je drugi put tresao mrežu u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Feliks Nemeka u 79. minutu.

Strelac jedinog, u tom momentiu izjednačujućeg gola, za Seltik bio je Daizen Maeda u devetom minutu.

PSV je na svom stadionu remizirao sa Sportingom, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Šouten je doneo prednost Filipsovcima u 15. minutu, ali domaćin nije izdržao do kraja i Braganca je u 84. minutu izjednačio.

PSV će takođe igrati sa Crvenom zvezdom u prvoj fazi.

Mančester Siti bio je ubedljiv u Bratislavi protiv Slovana slavivši sa 4-0.

Gindogan je pogodio u osmom minutu, a Foden samo sedam minuta kasnije doneo 2-0, što je bio rezultat na poluvremenu.

Haland je u 58. minutu povisio na 3-0, a konačan rezultat postavio je Mekati u 74. minutu.

Milojević nakon poraza od Intera: Svi golovi su posledica individualnih grešaka

Crvena zvezda poražena je ubedljivo u drugom kolu Lige šampiona od Intera u Milanu rezultatom 4-0. Trener Zvezde Vladan...