Milošević pokerom započeo drugi mandat u Partizanu

Fudbaleri Partizana slavili su 4:1 protiv Tekstilca u 11. kolu Superlige, na prvom meču novog-starog trenera Sava Miloševića.

Utakmica je u prvom poluvremenu bila poprilično nezanimljiva u prvih 35 minuta i nije bilo prilika. Partizan je dominirao u posedu, ali nisu uspevali da naprave prednost.

Ipak, u 39. minutu posle jednog dugačkog ispucavanja Jovanovića, Partizan je izveo kontra napad posle kojeg je Zubairu postigao gol za vođstvo.

Kada se mislilo da će crno-beli otići sa vođstvom na odmor, Antić je napravio penal u svom šesnaestercu. Posle reakcije VAR-a utvrđeno je da je defanzivac Partizana igrao rukom u kaznenom prostoru, a taj poklon je iskoristio Davidović za 1:1.

Imao je Partizan priliku da ponovo povede, Zubairu je pogodio mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Početkom drugog poluvremena Partizan je krenuo po gol odmah od starta i uspeli su posle 7 minuta igre, kada je strelac bio veteran Natho.

Nije dugo trebalo crno-belima da postignu i treći gol, a Zahid je bio precizan i činilo se da je tad meč rešen.

Do kraja meča Partizan je imao još prilika, a četvrti gol postigao je Nikolić u 90. minutu i tako postavio konačan rezultat.

Ekipa Sava Miloševića sada ima 17 bodova iz 9 odigranih utakmica, dok je Tekstilac ostao na 11.

PRED DOLAZAK ZVEZDI: Baskonija se umorila sa Partizanom i poražena od Andore

Košarkaši Baskonije poraženi su u 2. kolu Endesa lige od Andore 91:95. Bio je tom meč baskijaca posle utakmice sa...