SERIJA A: Tiram het trikom doneo pobedu Interu, opet odbrana zakazala (VIDEO)

Fudbaleri Intera slavili su protiv Torina u poslednjem meču subotnjeg programa 7. kola Serije 3:2.

Meč su obeležila dvojica igrača – Maripan iz Torina i Tiram iz Intera.

Prvi jer je dobio crveni karton u 20. minutu zbog pogibejnog starta nad Tiramom, a drugi jer je pored tog iznuđenog crvenog kartona postigao i tri gola.

Već posle 35. minuta bilo je 2:0 za Inter, ali je zapata vrlo brzo iskoristio kiks odbrane Intera i smanji na 2:1.

U ovodnim minutima drugog dela Tiram je došao i do trećeg gola i praktično rešio meč.

Ipak, Torino se nije predavao i došli su odo drugog gola sa 10 igrača, a strelac je bio Vlašić sa penala.

Inter sad ima 14 bodova na drugom mestu, dva manje od Napolija koji je lider. Torino je ostao na 11.

ABA: Bolton iščupao Spartak za prvu istorijsku pobedu (VIDEO)

Košarkaši Spartaka su savladli Krku kao gosti 87:89 i tako došli do istorijske prve pobede u ABA ligi. Nije tako...