SL: Mladost se vratila na pobednički kolosek i popeli se na treće mesto (VIDEO)

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su u Pančevu domaći Železničar 2:1, u utakmici 11. kola Super lige Srbije.

Mladost je povela golom Aleksandra Pejovića iz jedanaesterca u trećem minutu, a Železničar je izjednačio golom Lazara Romanića u 39. minutu.

Pobedu ekipi iz Lučana doneo je Aleksandar Varjačić pogotkom u 58. minutu, posle centaršuta Pejovića.

Mladost se popela na treće mesto na tabeli sa 22 boda.

Železničar je pretrpeo četvrti uzastopni poraz, ukupno šesti u prvenstvu i sa 13 bodova zauzima 10. mesto na tabeli.

Tim iz Lučana će u sledećem kolu igrati protiv IMT-a, dok će se Železničar sastati sa Tekstilcem iz Odžaka.

Posle velike pobede igračima Mege se obratio Nikola Jokić (VIDEO)

Košarkaši Mege ostvarili su veliku pobedu na gostovanju Dubaiju i tako ostali neporaženi posle 3 odigrana kola. Na meču je...