LN: Hrvatska slavila posle “ludnice” u završnici! (VIDEO)

Fudbaleri Hrvatske savladali su Škotsku na Maskimiru sa 2-1, u 3. kolu Lige nacija.

Domaćin je slavio nakon preokreta, mada je delovalo da će na kraju ostati bez pobede.

Če Adams je nakon isteka zaustavnog vremena postigao gol posle lucidnog dodavanja petom od strane saigrača, ali se kasnije ipak ispostavilo da je bio u ofsajd poziciji. Da sve bude još zamršenije, lopta je prilikom ovog pasa pogodila igrača Hrvatske u ruku dok je bio u šesnaestercu. Ipak, na kraju je gol poništen.

Prethodno je Rajan Kristi doneo prednost gostima u 33. minutu, a mladi Igora Matanović poravnao rezultat samo tri minuta kasnije. Odlučujući pogodak postigao je Andrej Kramarić u 70. minutu.

Hrvatska sada u grupi 1 ima šest bodova, tri manje od prvoplasiranog Portugala, dok je Škotska poslednja bez bodova.

Novi Beograd slavio za stopostotan učinak u okršajima srpskih i hrvatskih timova

Vaterpolisti Novog Beograda zabeležili su i treću pobedu u regionalnoj Premijer ligi ove sezone pošto su na gostovanju u...