LN: Španija prejaka, laka pobeda prvaka Evrope (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u 4. kolu Lige Nacija od Španije u Kordobi 3:0.

Počelo je loše za Srbiju pošto je primila gol u 5. minutu. Laport je posle prekida ostao sam na drugoj stativi i odmah je su šampioni Evrope meč uveli u željeni tok.

Napadali su izabranici De La Fuentea u svom stilu sa posedom u svojim nogama, ali nisu uspeli da savladaju Rajkovića do poluvremena.

U drugom delu veoma brzo Španija dobija penal. Lopta je u ruku pogodila Birmančevića, ali Morata je šutirao pored gola i ostalo je 1:0.

Ono što nije tada, Morata je iskoristio 10 minuta kasnije, kada je iskoristio asistenciju Ruiza i Španci su poveli 2:0.

Nije tu bio kraj problemima Srbije, pošto je Pavlović dobio crveni karton i neće moći da igra protiv Danske u Leskovcu u narednom kolu. Da problem bude veći, i Strahinja Eraković je dobio karton koji ga diskvalifikuje sa tog meča.

U 78. minutu bilo je 3:0, kada je Baena izveo sjajan slobodnjak i bilo je velikih 3:0.

LŠ: Radnički nemoćan pred šampionom

Na kragujevačkoj premijeri Lige šampiona vaterpolisti Radničkog poraženi su od branioca trofeja, mađarskog Ferencvaroša, pred prepunim tribinama kragujevačkog bazena,...