Mbape postigao evro gol, Real se provukao u Vigu (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida savladali su Seltu u Vigu 1:2 u 10. kolu Primere.

Poveo je Real sjajnim golom Kilijana Mbapea koji je sa preko 25 metara pogodio mrežu domaćih.

To je bio rezultat prvog poluvremena, a onda u nastavku Svedberg poravnava rezultat u 51. minutu.

Madriđani su od tog trenutka krenuli silovito ka golu i u 66. minutu Vinisijus Žunior je doneo novo vođstvo.

U nadoknadi vremena, Selta je promašila sjajnu priliku, ali Douvikas nije iskoristio zicer posle sjajnog kontra napada.

Real je na drugom mestu sa 24 boda, koliko ima i Barselona, ali i utakmicu više od Katalonaca. Selta je ostala na 13 bodova.

SERIJA A: Nesrećni Lacio se branio sa 10 igrača 60 minuta, pa sami sebi dali gol (VIDEO)

U poslednjem meču subotnjeg programa 8. kola Serije A Juventus je savladao Lacio 1:0. Meč su obeležile dve greške defanzivaca...