SERIJA A: Bolonja prokockala bodove, Parma ponovo nije sačuvala prednost (VIDEO)

Završene su dve utakmice 8. kola Serije A, a u obe nije bilo pobednika.

Parma je na gostovanju Komu odigrala 1-1, iako je ponovo vodila.

Navikli su navijači Parme u ovoj povratničkoj sezoni da njihovi ljubimci ne uspevaju da sačuvaju stečenu prednost.

Ovog puta ipak bodovi nisu makar prosuti u završnici utakmice. Ipak, gol je primljen na samom kraju poluvremena.

Boni je Mlekadžijama doneo prednost u 20. minutu, a Niko Paz izjednačio u 45. minutu.

Imaće za čim da žale i fudbaleri Bolonje, koji su prokockali prednost od 2-0 na gostovanju Đenovi, te je meč završen nerešeno.

Na poluvremenu su gosti vodili golom Orsolinija u 37. minutu, a Odgard je u 56. minutu duplirao prednost.

Ipak, na scenu je stupio Andrea Pinamonti, i golovima u 73. i 85. minutu doneo bod Đenovi.

Svaki od ova četiri tima ne stoji dobro i nalazi se na tabeli Serije A u rapsonu od 13. do 17. mesta.

OBNOVLJENI PREGOVORI: Junajted uskoro dobija novog trenera?!

Izvesno je da je čelnike Junajteda izdalo strpljenje kada je reč o Eriku ten Hagu, koji je već dugo...