SERIJA A: Nesrećni Lacio se branio sa 10 igrača 60 minuta, pa sami sebi dali gol (VIDEO)

U poslednjem meču subotnjeg programa 8. kola Serije A Juventus je savladao Lacio 1:0.

Meč su obeležile dve greške defanzivaca Lacija.

Prvo je Romanjoli u ranoj fazi meča napravio prekršaj nad Kaluluom kao poslednji igrač odbrane i dobio je crveni karton, pa je Lacio morao da igra sa igračem manje u nastavku.

Dobro su se Rimljani držali i Juventus nije stvarao prilike, ali onda je igrač Lacija Mario Hila u 85. minutu napravio neverovatnu grešku i posle jednog centaršuta savladao sopstvenog golmana jako lošom reakcijom.

Juve sad ima 16 bodova, koliko ima i prvoplasirani Napoli, ali i utakmicu više. Lacio je ostao na 13 bodova.

Pavlović doživeo tešku povredu, čeka ga duža pauza

Mladi fudbaler Bajerna, i nesuđeni reprezentativac Srbije, Aleksandar Pavlović doživeo je nezgodnu povredu na prvenstvenom meču protiv Štutgarta. On je...