SUPERLIGA: Šok za OFK Beograd, Romanić pogodio u pobedi Železničara (VIDEO)

Završene su još dve utakmice 12. kola fudbalske Superlige Srbije.

Pobedi se radovao jedino pančevački Železničar, koji je u Bačkoj Palanci savladao Tekstilac sa 2-0.

Prednost je gostima u 52. minutu doneo Lazar Romanić, koji je pogodio glavom posle centaršuta mladog Marka Ćurića.

Konačan rezultat postavio je Frensis Eze u četvrtom minutu zaustavnog vremena, kada je lucidno plasirao loptu pored golmana.

Nešto pre toga Abdul Jusif je strašnim volej udarcem sa oko 18 metara pogodio prečku, od koje se lopta odbila u gol, ali ipak ne celim obimom.

Drugoplasirani OFK Beograd nije uspeo da savlada subotički Spartak kao domaćin na terenu u Zaječaru, pošto je na kraju utakmica završena rezultatom 1-1.

Vodio je povratnik u Superligu već od devetog minuta pogotkom Gleofila Vlijtera sa penala, nakon faula nad Ebanezer Ananom u šesnaestercu.

Međutim, doživeli su šok u dubokoj nadoknadi, pošto je Andrej Todoroski gostima doneo bod u 94. minutu iz slobodnog udarca, kada je izostala reakcija i golmana Balše Popovića i igrača u bloku.

SERIJA A: Bolonja prokockala bodove, Parma ponovo nije sačuvala prednost (VIDEO)

Završene su dve utakmice 8. kola Serije A, a u obe nije bilo pobednika. Parma je na gostovanju Komu...