La Liga: Ubedljiva pobeda Barselone (VIDEO)

Fudbaleri Barselone savladali su Sevilju rezultatom 5:1 u okviru 10. kola španske LaLige.

Poveli su Katalonci u 24. minutu meča golom Roberta Levandovskog iz penala, a samo četiri minuta kasnije bilo je 2:0, a strelac je bio Pedri na asistenciju Lamina Jamala. Treći gol i tačku na meč stavio je Levandovski svojim drugim pogotkom, ovog puta iz igre na asistenciju Rafinje. Na 4:0 povisio je u 82. minutu Pablo Tore da bi u 87. Idumbo postigao utešan pogodak za Sevilju. Minut kasnije Barselona dolazi do petog gola, a strelac je Tore ovog puta iz slobodnog udarca, i tako postavio konačan rezultat.

Barselona je na prvom mestu sa 27 osvojenih bodova, dok Sevilja ima samo 12 i nalazi se na poziciji broj 13.

ABA: Krka savladala Studentski centar

Košarkaši Krke savldali su Studentski centar srezultatom 97:91 na svom parketu u petom kolu ABA lige. Najbolji u...