DERBI PREMIJER LIGE: Liverpul bolji od Čelsija (VIDEO)

U okviru 8. kola Premijer lige fudbaleri Liverpula pobedili su Čelsi rezultatom 2:1.

Ovom pobedom Liverpul je sačuvao lidersku poziciju na tabeli sa bodom više u odnosu na aktuelnog prvaka Mančester siti. Prednost Liverpulu doneo je Salah iz penala u 29. minutu igre. Sa rezultatom 1:0 se otislo i na poluvreme.

Čelsi je do izjednačenje stigao nakon tri minuta igre u drugom poluvremenu.  Strelac je bio Nikolas Džekson i to posle asistencije Mojzesa Kajseda. Pobedu Liverpulu je obezbedio Džons samo tri minuta kasnije posle dodavanja Salaha. Do kraja meča obe ekipe imale su nekoliko šansi, a najbolju je propustio Čelsi u nadoknadi vremena.

Rasim Ljajić zvao legendarnog fudbalera Partizana i reprezentacije!?

Sutra bi trebalo da dođe do kompletne promene u fudbalskom klubu Partizan. Rasim Ljajić bi trebalo da preuzme slavni klub,...