SERIJA A: Pobede gostiju, Fiorentina brojala do 6! (VIDEO)

Danas su završene tri utakmice Serije A, a pobede su ostvarile ekipe Napolija, Fiorentine i Atalante.

Najubedljivija je bila Fiorentina, pošto je demolirala Leće pred njihovim navijačima, savladavši ih sa 6-0.

Po tri gola postignuta su u oba poluvremena. Danilo Kataldi i Andrea Kolpani postigli su po dva gola. Kolpani je bio precizan u 34. i 54. minutu, a Kataldi u 20. i 45.

Za konačan rezultat pobrinuli su se Beltrani golom u 61. minutu i Parisi u 72.

Napoli je takođe bio uspešan na gostovanju, pošto je minimlanim rezultatom 1-0 savladao Empoli.

Odlučujući gol postigao je Kviča Kvaračkelija u 63. minutu.

Kompletan učinak gostiju u dnevnom terminu danas kompletirali su fudbaleri Atalante, koji su slavili protiv Venecije sa 2-0.

Prednost je timu iz Bergama doneo Pašalić u 7. minutu, a konačan rezultat postavio je Retugi u 47.

Lazar Samardžić je za pobednički tim na terenu bio od 68. minuta, kada je zamenio De Ketelarea, dok je Vanja Vlahović utakmicu presedeo na klupi. Na golu Venecije bio je Filip Stanković.

Siti pobedio nakon preokreta u dubokoj nadoknadi! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vulverhempton u gostima sa 2-1, u 8. kolu Premijer lige. Tim Pepa Gvardiole načinio je...