LŠ: Milan došao do prvih bodova! (VIDEO)

Fudbaleri Milana došli su do prva tri boda u 3. kolu Lige šampiona pošto su na svom terenu savladali 3:1 Klub Briž.

Poveli su domaći u 34. minutu pošto je Kristijan Pulišić postigao gol direktno iz kornera.

Pet minuta kasnije gosti su ostali sa igračem manje, pošto je Onjedika isljuečen.

Kada se mislilo da Milan da rutinira sa igračem više u nastavku, Briž je izjednačio u 51. minutu, a strelac je bio Sabe.

Ipak, u nastavku Rejnders je sa dva gola uspeo da donese pobedu Rosonerima, pošto je u 61. i 71. minutu bio precizan.

Milan sad ima 3 boda koliko ima i Briž. Rosoneri naredni meč gostuju Real Madridu, dok riž igra sa Aston Vilom.

IDEMO PONOVO: Petrušev na korak od Zvezde!?

Košarkaški klub Crvena zvezda već mesecima pokuašava da vrati u svoje redove Filipa Petruševa. Pregovori idu teško s obzirom da...