Prvi bod za omladince Zvezde u Ligi šampiona, Sremčević strelac

Omladinska ekipa Crvene zvezde osvojila je prvi bod u ovosezonskoj Ligi šampiona, pošto je remizirala sa Monakom u gostima, gde je utakmica završena rezultatom 1-1.

Poveo je srpski tim već u osmom minutu, kada je strelac bio Uroš Sremčević, koji je tokom zime doveden iz lučanske Mladosti za 2 miliona evra.

Međutim, Joan Tinkre je izjednačio smao tri minuta kasnije, i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Nade Crvene zvezde su propustile nekoliko šansi da ponovo dođu do vođstva, a igrom je ovog puta, u odsustvu Andrije Maksimovića, dirigovao Jovan Šljivić, koji ima dosta iskustva iz prvog tima.

U odbrani se istakao golman Sava Radanović, koji ima samo 15 godina.

USLED VEČITOG DERBIJA: Obradović govorio o mogućnosti da Lundberg i reprezentativci Srbije igraju međusobno tokom FIBA prozora

Ife Lunberg, velika uzdanica Partizana, našao se na spisku reprezentacije Danske za mečeve protiv Srbije u novembru. Istovremeno je...