Bez Dobrića u polufinalu, a za finale?

Ognjen Dobrić je odigrao odličan meč protiv Borca iz Čačka i postigao 18 poena. Ipak, ostao je loš utisak na kraju jer je na 2 minuta pre kraja povredio zglob.

Reprezentativac Srbije je iznet sa terena, a prema nekim prvim informacijama koje su sinoć došlazile iz Niša posle meče da povreda nije ozbiljna kao što je bila poslednja povreda zgloba zbog koje je pauzirao oko 20-ak dana.

Prema prvim procenama Dobrić je prepisano mirovanje i sigurno je da će propustiti meč u petak protiv FMP-a. Za eventualno finale u suotu postoji šansa da bi mogao da zaigra.

Sačekaće se da stignu i rezultati magnetne rezonance, što je standardna procedura u ovakvim slučajevima.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

TEKTONSKI POTRESI NA ČIZMI: Milan prihvatio ponudu Koma od 56.000.000 evra za zvezdu sa San Sira!

Kako prenosi dobro obaveštena i veoma pouzdana Republika, Komo je ponudio 56 miliona evra Milanu za zvezdu kluba sa...

POVEZANE OBJAVE