Mančester junajted pazari u Madridu

Letnji prelazni rok biće veoma zanimljiv u jednom od najboljih klubova na svetu Mančester Junajtedu.

Najvažnija stvar jeste ko će zameniti Ralfa Ragnika, a najbliži užarenoj klupi Junajteda su  Erik ten Hag i Maurisijo Poketino. Dok uprava kluba traga za novim menadžerom, veoma je uzbudljivo i kada su novi igrači u pitanju.

Danas se u medijima sa Ostrva pojavila informacija da Junajted prati Realovog zadnjeg veznog Kazemira. Pored Mančester Junajteda i Pari Sen Žermen je zaintersovan za Kazemira, a posebno će biti zanimljivo ako novi trener “svetaca” postane Zinedin Zidan koji je zajedno sa njim osvajao Ligu šampiona.

Vezni red Junajteda ove sezone ne blista i ne pružaju igre kakve se od njih očekuju, pa bi dolazak Kazemira bio osveženje u veznom redu tog kluba.

Najnovije vesti

Expanse Keš Turnir – Osvoji dio poklon fonda od 5.000€!

Spremi se za uzbudljivu avanturu uz Expanse keš turnir! Od 1. do 31. maja, igraj omiljene Expanse slot igre...

POVEZANE OBJAVE