POBEDA SRBIJE: Mia Ristić rešila duel sa Norvežankama!

Ženska teniska reprezentacija Srbije savladala je Norvešku u prvom kolu evroafričke zone Bili Džin King kupa.

Nakon pobede Aleksandre Krunić u prvom meču, odlučujući poen donela je mlada Mia Ristić, koja je svladala Malene Helgo sa 2:0, po setovima 6:4, 6:4, identičnim rezultatom kao i njena iskusnija saigračica nešto ranije.

Mia je brejknula rivalku već u trećem gemu, i potom povela sa 3:1, Iako je rivalka potom vezala dva gema i izjednačila, odmah je 17-godišnja Srpkinja ponovo oduzela servis protivnici i potom joj nije dozvolila nijednu priliku za brejk do kraja seta, koji je sigurno privela kraju.

U drugom setu je teniserka iz Bora povela odmah sa 4:0, pa je Norvežanki uzaludan bio jedan vraćen brejk.

NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: Srpski džudista suspendovan jer se prekrstio pre borbe! (VIDEO)

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na 5 meseci od strane Svetske džudo federacije iz više nego neverovatnog razloga....