SLS: Petarda IMT-a, Nišlije gurnule Voždovac ka baražu!

U Superligi Srbije danas su od 16 časova igrana dva susreta trećeg kola plej-auta.

IMT je kao domaćin ubedljivo slavio 5:2 protiv Radnika koji se od naredne dogine seli u PLS

Surduličani su poveli od 17. minuta pogotkom Borka Duronjića iz penala. Zanimljivo poluvreme nastavio je Lutovac koji je izjednačio u 25. minutu. Hajdarević doneo Radniku novo vođstvo tri minuta kasnije.

Do poluvremena je Radočaj režirao potpuni preokret IMT-a. Sa dve asistencije za Lutovca koji je postigao drugi gol, i Luku Lukovića. Pozajmljeni igrač Monpeljea Miloš Luković je postigao gol u 52. minutu i povećao na 4:2. On je pogodio i u 68. minutu za 5:2, ispostaviće se i konačan rezultat susreta.

Radnički je u Nišu pobedio Voždovac sa 2:0.

Nišlije su povele tek u 32. minutu pogotkom Delea. To je bio i jedini pogodak za 45. minuta. Duplirali su prednost domaćini u 60. minutu pogotkom Vukića.

To je bio konačni skor, a sada su Voždovčani na poziciji koja vodi u baraž za popunu SLS.

Standings provided by Sofascore

CEDEVITA NAJAVILA ABA SEZONU: Ljubljančani sa +30 do trofeja

Košarkaški tim Cedevita Olimpija osvojio je Superkup Slovenije. Oni su večeras savladali Krku sa 103:73. Nakon prve četvrtine, u drugoj i...