KUP PRIJATELJSTVA: Zvezdi rekordni pehar!

Mladi fudbaleri Crvene zvezde osvojili su ovogodišnji Kup prijateljstva na obeležavanju 10 godina postojanja tog takmičenja.

Namenjen igračima mlađim od 19 godina, crveno-beli su u finalu slavili protiv Rijeke nakon penala 8:7.

Regularni tok meča završen je bez golova u dva poluvremena po 40 minuta. Obe ekipe su u drugom delu imale po jednu stopostotnu priliku. Zvezda je mogla do pobede u regularnom delu, ali je Vučetić zaustavio udarac Storebre.

Pomenuti fudbaler je kasnije bio junak i realizovao penal vredan trijumfa u devetoj seriji. Frank je pogodio prečku. Zvezda je ovaj turnir osvajala i 2015, 2017 i 2021. godine, što im je rekordna titula.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...