USPEŠNA GENERALKA: Portugalci spremni za EURO, Ronaldo briljirao! (VIDEO)

Fudbaleri Portugala trijumfovali su u poslednjem meču pred start Evropskog prvenstva. Na svom terenu lako izašli na kraj protiv Republike Irske sa 3:0.

Portugalci su poveli u 18. minutu pogotkom Žoao Feliksa. Uposlio ga je Bruno Fernandeš.

Potom su tu prednost duplirali u 50. minutu. Ruben Neveš je uposlio Kristijana Ronalda. Napadač Al Nasra je postigao lep gol iskosa sa desne strane.

Onda je u 55. minutu nije dosuđen penal za Portugal. Ali su novim golom Ronalda iz 60. minuta poveli 3:0. Taj rezultat je ostao do kraja.

Na EP, Portugalci 18. juna otvaraju takmičenje protiv Češke. Taj dan će se sastati Turska i Gruzija.

Težak udarac za italijanskog velikana! Milan do kraja godine bez važnog prvotimca

Italijanski fudbalski vicešampion Milan najmanje će četiri meseca biti bez alžirskog reprezentativnog veznjaka Ismaela Benasera. Razlog je povreda desne potkolenice...