Čehe dvostruko koštala igra rukom, remi sa Gruzijom (VIDEO)

Fudbaleri Gruzije i Češke remizirali su u 2. kolu grupe F Evropskog prvenstva u fudbalu, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Adam Hlozek je prvobitno u 21. minutu doneo prednost Česima, ali je gol poništen zbog igranja rukom.

Gruzija je došla do prednosti od 1-0 u zaustavnom vremenu prvog poluvremena, nakon penala koji je sigurno realizovao Georges Mikautadze. Tome je prethodilo igranje rukom u šesnaestercu Robina Hranjaca. Ponovo se tako igranje rukom obilo o glavu Česima, ali je koštalo više nego u prethodnoj situaciji.

Na veoma zanimljiv način rezultat je u 59. minutu poravnao Patrik Šik. Njega je lopta, nakon što se posle šuta glavom Ondreja Lingra odbila od stative, praktično pogodila i ušla u gol.

Ove dve selekcije pred poslednje kolo imaju po bod, s tim da su Česi treći na tabeli zbog nešto bolje gol-razlike. Turska i Portugal imaju po 3 boda i danas će se boriti za lidersko mesto u grupi.

ĐOKOVIĆ ZAVRŠIO SA DEJVIS KUPOM: Spektakl protiv Bugarina u Sofiji (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković, pomogao je Srbiji da obezbedi opstanak i bori se za finalni tutnir Svetske grupe Dejvis...