Modrić nakon remija: Fudbal je nekad okrutan

Fudbaleri Hrvatske i Italije odigrali su nerešeno 1:1, u okviru poslednjeg kola grupe B na Evropskom prvenstvu

Gol sa Hrvatsku je postigao legendarni igrač te zemlje Luka Modrić, koji je golom protiv Italije sa 38 godina i 289 dana postao najstariji strelac u istoriji Evropskog prvenstva.

-Ne znam šta da kažem. Fudbal je nekad okrutan i to se pokazalo. Što je, tu je. Nismo zaslužili ovaj gol. Ne znam gde je sudija našao osam minuta da produži. Ako moraš da padneš, neka padneš ovako kako smo mi danas, rekao je Modrić.

Italija je izjednačila golom Matije Zakanjija u 90+8. minutu i sad Hrvatska ima samo teoretske šanse da se domogne osmine finala.

-Teoretski možemo da prođemo, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 90+5, sad u 90+8. minutu. Nekad nije suđeno. Videćemo da li je vreme za oproštaj od reprezentacije, nije sad vreme za te priče, jasan je Modrić.

ĐOKOVIĆ ZAVRŠIO SA DEJVIS KUPOM: Spektakl protiv Bugarina u Sofiji (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković, pomogao je Srbiji da obezbedi opstanak i bori se za finalni tutnir Svetske grupe Dejvis...