PREMIJERA U RUSIJI: Zvezda rutinski sa Sočijem (VIDEO)

Fudbaleri crvene zvezde odigrali su prva od tri planirana meča u Rusiji i savladali Soči 2:0.

Crvena zvezda je dobro započela meč i imala odličnu šansu preko Endiajea koji je šutirao u golmana iz izgledne pozicije.

Nastavio je srpski šampion sa uvodnim pritiskom, ali kako je meč odmicao ušlo se u miran period bez šansi na obe strane.

Ipak, u finišu viđena su dva gola.

Prvo je Dalsio pružio sjajan pas sa centra u prostor da Endiajea, a napadač Zvezde je predriblao golmana i plasirao loptu u gol.

Samo nekoliko minuta kasnije, Šljivić je odlično probio po levoj strani i šutirao na gol. uvar mreže Sočija je samo odbio loptu do Jovanovića koji ju je sproveo u mrežu za 0:2 i odlazak na veliki odmor.

U drugom poluvremenu oba trenera su dali priliku igračima sa klupe. Nije bilo velikih prilika osim Andrije Maksimovića u 91. minutu kada je izašao sam ispred golmana Sočija. Na kraju 2:0 za šampiona Srbije.

Sledeći meč na programu je za tri dana, a protivnik će biti prvak Rusije Zenit.

Mrkela pred Benfiku: “Imamo velika očekivanja”

Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela izneo je svoja očekivanja pred duel sa Benfikom u okviru prvog kola grupne...