NIMALO PRIJATELJSKI POTEZ: Tuča na duelu VBA-Majorka (VIDEO)

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona će i naredne sezone kroz Čempionšip tražiti šansu da se vrate u Premijer ligu.

Ekipa VBA izgubila je danas prijateljski meč protiv Majorke 1:0. Pogotkom Lopeza u 65. minutu.

Nešto ranije, u prvom poluvremenu je izbila tuča. Igrač Vest Broma je pesnicom nasrnuo na fudbalera suprotnog tabora, dok su ih ostali razdvajali.

Engleski klub nakon prijateljskih mečeva, sezonu otvara gostovanjem Kvins Park Rendžersu. Tuča se i dogodila na meču letneg kupa u Rusiji između Zenita i Taljaresa.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...