LIGA ŠAMPIONA: Džeko i Šimanski poslali Švajcarce na Partizan (VIDEO)

Fudbaleri Fenerbahčea plasirali su se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. I na domaćem terenu slavili su protiv Lugana sa 2:1 nakon 4:3 u Švajcarskoj. Sa ukupnih 6:4 obezbedili dvomeč sa Lilom.

Vrlo rano, Švajcarci su anulirali zaostatak. Poveli su već u 7. minutu golom Belhađa. Nakon što odbrana Fenera nije na vreme izbacila loptu, on je postigao pogodak pod prečku.

Lugano je bio aktivniji u prvom delu. Sa većim posedom dok Fener nije uputio nijedan šut u okvir gola za 45. minuta.

Ali je tim iz istanbula ponovo stekao ukupnu prednost u dvomeču. Edin Džeko dao je gol za 1:1 u 59. minutu pa se nadovezao na het trik pre nedelju dana. Nakon što je loptu ubacio Jandaš.

U nadoknadi je Šimanski postavio konačan rezultat. Lugano nastavlja kvalifikacije u trećem kolu za Ligu Evrope. Gde de će izvesno igrati protiv Partizana, koji sutra juri minus od četiri gola protiv Dinamo Kijeva na praznom stadionu u Humskoj.

ĐOKOVIĆ ZAVRŠIO SA DEJVIS KUPOM: Spektakl protiv Bugarina u Sofiji (VIDEO)

Srpski teniser Novak Đoković, pomogao je Srbiji da obezbedi opstanak i bori se za finalni tutnir Svetske grupe Dejvis...