SLS: Čukarički pobedio Vojvodinu

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su na svom terenu Vojvodinu rezultatom 3:1, u okviru trećeg kola Super lige Srbije.

Domaćin je poveo u 19. minutu, kada je Seid Korać postigao autogol. Do drugog kola Čukarički je čekao 11 minuta, kada je Stefan Kovač bio asistent Vinisijusu Melu za 2:0. Prednost Čukaričkog na 2:1 smanjio je Andrija Radulović u 37. minutu, da bi minut kasnije Melo uzvratio asistenciju Kovaču za 3:1 za “brđane” i konačana rezultat meča.

Nakon tri odigrana kola Čukarički ima dve pobede i jedan remi, a Vojvodina jednu pobedu i jedan poraz.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...