BEZ POBEDNIKA: IMT I Partizan podelili bodove

U okviru četvrtog kola Super lige Srbije IMT i Partizan, su odigrali bez pobednika, a na kraju je bilo 0:0.

Partizan je tek u finišu meča zaigrao bolje, a do tada je IMT bio malo opasniji, pa je tako Lutovac u 35. minutu propustio jedinu pravu šansu u prvom poluvremenu. Golman Partizana Aleksandar Jovanović spasio je crno-bele i u 72. minutu, kada je odbranio šut Krstića sa 7-8 metara.

U finišu meča videli smo spornu situaciju gde je nastao opšti haos na terenu. Severina je postigao gol u 87. minutu, ali je posle pet minuta prekida i VAR provere sudija Marko Ivković poništio gol zbog igranja rukom Svetozara Markovića na početku napada.

Do kraja rezultat je ostao isti, a u narednom kolu IMT gostuje Železničaru, a Partizan dočekuje Radnički iz Niša.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...