Milojević posle Čukaričkog: Nažalost, uvek imamo neki kiks

Fudbaleri Crvene zvezde pobedom su najavili početak ovogodišnje evropski priče, pošto su u 5. kolu Superlige savladali Čukarički 4:1.

Ono što očekuje crveno-bele jesu kvalifikacije za Ligu šampiona protiv Bodo Glimta.

Trener šampiona Srbije Vladan Milojević žali što njegova ekipa ima u svakom meču periode dekoncetracije.

– Krenuli smo ozbiljno od prvog minuta, kontrolisali utakmicu… Nažalost, uvek imamo neki kiks. Nadam se da se to u Evropi neće ponavljati. U prvom poluvremenu smo apsolutno dominirali, radili smo ono što nam je bio plan i cilj. Primili smo gol u drugom poluvremenu i vratili Čukarički u igru, ali eto, posle toga gol za nas iz prekida i dobro privođenje utakmice kraju, – istakao je trener Zvezde.

Ponovo je Olajinka napravio razliku na terenu.

– Znate koliko cenim Pitera. Bitan nam je igrač, postigao je dva gola, ali teško vreme, veštak…

U utorak od 21 čas utakmica protiv Bodo Glimta.

– Idemo da se odmorimo i od sutra se spremamo za Ligu šampiona.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...