“Ovakvu šansu mislim da nećemo imati”

Fudbaleri Partizana ponovo nisu uspeli da u svoju korist reše neki evropski dvomeč.

Ispali su od Lugana u kvaliffikacijama za Ligu Evrope posle 2:2 nakon 120 minuta. U prvom meču u Beogradu bilo je 0:1 za švajcarski tim.

Partizan je imao veliku priliku da prođe dalje pošto je više od 30 minuta imao igrača više i čak su uspeli da prime gol iako su bili brojčano jači na terenu.

Posle meča kapiten i strelac drugog gola Svetozar Marković nije krio razočarenje.

Mislim da smo do njihovog crvenog kartona igrali dobro, stvarali smo šanse, ali mislim da nismo bili dovoljno odlučni kada su oni dobili crveni karton. Ostaje veliki žal za ovom utakmicom i ovakvu šansu mislim da nećemo imati, rekao je Marković posle meča.

Partizanu ostaje još jedna šansa za evropsku jesen. U poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu Konferencija igraće protiv belgijskog Genta.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...