SERIJA A: Lacio bolji od Venecije, Roma i Kaljari bez pobednika

Fudbaleri Kaljarija i Rome su remizirali bez golova, dok je Lacio novu sezonu u Seriji A otvorio pobedom nad Venecijom rezultatom 3:1.

Roma je najbolju šansu imala u 55. minutu kada je Lorenco Pelegrini imao jedan na jedan sa golmanom, ali mu je golman domaćeg tima Simone Skufe odbranio.

Kada je reč o utakmici Lacio – Venecija, Venecija je povela već u trećem minutu preko Andersena. Osam minuta kasnije Lacio izjednačuje rezultat, a strelac je bio Andersen. Preokret se desio u 44. minutu, kada je prednost Laciju iz penala doneo Zakanji. Tačku na meč stavio  je Đorđo Altare autogolom u 81. minutu igre.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...