GOLEADA U ZAJEČARU: Radnički bolji od OFK Beograda

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su kao gosti ekipu OFK Beograda rezultatom 5:3.

Klub sa Karaburme, koji kao domaćin ove sezone igra u Zaječaru poveo je u sedmom minutu, kada je Aleksa Cvetković zatresao mrežu na asistenciju Slobodana Stanojlovića. Nakon tri minuta Besim Šerbečić je poravnao rezultat. Preokret Kragujevčanima doneo je Dilan Ortiz u 28. minutu posle asistencije Bogdana Mirčetića, a već u 31. je Luaj Ben Hasin povisio na 3:1 nakon dodavanja Mehmeda Ćosića. Minut pre kraja prvog dela OFK je u igru vratio Aleksandar Paločević, koji je zatresao mrežu na asistenciju strelca prvog gola Cvetkovića.

Radnički je povećao prdnost u 55. minutu, kada se u strelce upisao i Evandro, koga je uposlio Milan Aleksić. Kahvić je vratio poslednju nadu Beograđanima posle tačno sat vremena igre, ali je Bevis u 71. minutu postigao peti gol za tim Feđe Dudića i postavio konačan rezultat.

NAKON KRITIKE TRENERA: Velikan iz Premijer lige na zimu kreće po Vlahovića!

Mančester junajted ozbiljno je zainteresovan za srpskog napadača Dušana Vlahovića i sva je prilika da će u zimskom prelaznom...