KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Jang Bojs šokirao Galatu, Sparta i Salcburg rutinski (VIDEO)

Poznata su tri učesnika grupne faze Lige šampiona posle mečeva koji su bili na programu u utorak.

Jang Bojs je slavio i u drugom meču protiv Galatasaraja. Oni su slavili 0:1 u Istanbulu golom Virdžinijusa u 88. minutu. U prvom meču su slavili 3:2.

U Pragu, Sparta je savladala Malme 2:0, kao i u prvom meču. Srpski reprezentativac Veljko Birmančević je u provm poluvremenu promašio penal, ali nije u drugom Haraslin. U 83. minutu konačan rezultat je postavio Rahmani.

U Slacburgu, domaćin je odigrao 1:1 sa Dinamom iz Kijeva, pošto je u prvom meču slavio 2:0. Oba gola su pala u prvih pola sata. Domaćin je poveo preko Dagina, da bi ukrajinski tim izjednačio preko Vanata.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...